Ayaklı Ceviz Traverten Dikey Lavabo

2.330,00 1.500,00
KOD DGM-AL-002
STOK Stokta Var

42x42x90cm Standart - 1500
42x42x90cm Batarya Çıkışlı (+50TL) - 1550
45x45x90cm Standart (+200) - 1700
45x45x90cm Batarya Çıkışlı (+50TL) - 1750

-Ebatlari:42x42x90 cm  Honlu (İpeksi Mat) - Taraklama 

Noce Ceviz rengi Traverten Lavabo modeli %100 gerçek doğal taş bloktan üretilmiştir. Traverten özel işçilik ve teknik ile işlenmiştir. Dikey ayaklı tower traverten lavabonun yüksekliği 90 cm dir.Herhangi bir banyo dolabına ihtiyaç yoktur. Lavabonun arkasında atık su gider deliği mevcuttur. Gider hortumunu buradan monte edebilirsiniz. Traverten taş lavabonun üzerinde batarya musluk çıkışı vardır.  Lavabonun yüzeyi honlu yani ipeksi matlıkta Alt kısmı çizikli taraklama işlemi uygulanarak dekoratif bir görünüm kazandırılmıştır. Kullanımı son derece kolay ve ergonomiktir

-Bütün lavabolar ücretsiz kargo ile gönderilir.

-Bütün ürünler doğaltaş olduğundan dolayı %10 oranında değişiklik gösterebilir.

-Doğal Taş Lavabolar farklı kaya parçalarından üretilmektedir ve lavabolar arasında renk tonu, desen, damar farklılıkları görülebilir.Her ürün benzersizdir.

-Doğal malzemelerde kimyasal kullanmayınız, bulaşık deterjanı ile temizleyebilirsiniz.

-Tekli  satış fiyatıdır, toplu alımlarınız için telefon numaramızdan veya whatsapptan iletişime geçebilirsiniz.

-Bulaşık deterjanı vb. kimyasal içermeyen ürünler ile temizleyebilirsiniz.

50x90 cm  Honlu (İpeksi Mat) - Taraklama 

Noce Ceviz rengi Traverten Lavabo modeli %100 gerçek doğal taş bloktan üretilmiştir. Traverten özel işçilik ve teknik ile işlenmiştir. Dikey ayaklı tower traverten lavabonun yüksekliği 90 cm dir.Herhangi bir banyo dolabına ihtiyaç yoktur. Lavabonun arkasında atık su gider deliği mevcuttur. Gider hortumunu buradan monte edebilirsiniz. Traverten taş lavabonun üzerinde batarya musluk çıkışı vardır.  Lavabonun yüzeyi honlu yani ipeksi matlıkta Alt kısmı çizikli taraklama işlemi uygulanarak dekoratif bir görünüm kazandırılmıştır. Kullanımı son derece kolay ve ergonomiktir.

Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.

Yorumlar